From Akademia Tanga Argentyńskiego

Akademia: Strona główna

Wydarzenia, zapowiedzi i nowości


ATA czyli

Akademia Tanga Argentyńskiego jest stowarzyszeniem zajmującym się prezentowaniem i propagowaniem tradycji i kultury tego tańca. Zrzesza sympatyków tanga, integrując różne pokolenia i warstwy społeczne.
Aby przeczytać więcej o działalności Akademii kliknij tutaj!.
Aby zobaczyć Akademię na FaceBook’u kliknij tutaj!.

Milonga na Placu za Żelazną Bramą Przerwa jesienno-zimowa
Na plac zapraszamy w piątki od 20. Dodatkowo wakacyjne Milongi nad Wisłą (przy Centrum Nauki Kopernik) w czwartki od 20 i w niedziele od 16. Już już już …… za chwilkę, za niedługo :)
Jak co roku, przy ładnej pogodzie zapraszamy z reguły we wtorki na Plac za Żelazną Bramą (pomiędzy Pałacem Lubomirskich a pomnikiem Kościuszki) na milongę pod chmurką. Zaczynamy o 21.00, kończymy ok. 24.00.
Ponieważ milonga zależy od pogody, wszelkie aktualności - czy milonga będzie oraz ew. czy jest przesunięta na inny dzień - będą się ukazywały na Face Book’u w grupie Akademia Tanga Argentyńskiego (zapraszamy do dołączenia).’‘’


Milonga de Mis Amores - w czwartki od 21.30 do 24.30
Informujemy że działalność Milongi na Chłodnej jest czasowo zawieszona
Wszelkie aktualne informacje dotyczące Milongi będą się ukazywały na Face Book’u w grupie Akademia Tanga Argentyńskiego (zapraszamy do dołączenia).
ul. Puławska 73/75, 02–595 Warszawa, Tu Się Tańczy Akademia Tańca
Koszt biletu na milongę : 15 zł zwykły, 10 zł dla akademików

Najbliższe terminy:

8 grudnia - Milonga Retro 1918.
Gościem specjalnym, który zaśpiewa dla nas podczas tego wieczoru będzie …..
JULIA CHMIELNIK!!!
Bilety do nabycia przy wejściu. Sobota godz. 21:00
DJ-em tego wieczoru będzie doświadczony tancerz i dj - KAZIMIERZ RABIEJ.
Ogłaszamy konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie z Milongi Retro 1918. Każdy może nadesłać 5 zrobionych przez siebie zdjęć na adres: akademiatanga.warszawa@hotmail.com
Rozstrzygnięcie konkursu w Styczniu 2019.


23 grudnia ** Milonga odwołana

30 grudnia ** Milonga odwołana

6 stycznia ** muzyka:

13 stycznia ** muzyka:


* najstarsza milonga w Polsce w nowej lokalizacji * renomowani DJ-je grają klasyczne tanga argentyńskie * co tydzień muzyka innego DJ-a * miła i przytulna atmosfera * bar na miejscu (możliwość płacenia kartą) * sala klimatyzowana * centrum miasta * dogodny dojazd autobusami i tramwajami * dogodne możliwości parkowania (najlepiej od strony ul. Nowogrodzkiej)

W trakcie milongi ok. 24.00, spośród biletów podpisanych i wrzuconych do pudełka, losowane jest prawo do bezpłatnego wstępu z osobą towarzyszącą w następny piątek. Wylosowana osoba może zatańczyć tango z wybranym partnerem.Retrieved from http://akademiatanga.art.pl/index.php/Akademia/Start
Page last modified on 2016-06-08, 11:28