Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania:


Chciałabym się zapisać z partnerem na kurs tanga dla początkujących. Czy jest taka możliwość, gdzie i kiedy?

Akademia Tanga Argentyńskiego jest stowarzyszeniem zajmującym się promowaniem tanga i zrzeszającym jego miłośników. Nie prowadzimy szkoły, lecz organizujemy warsztaty tanga z nauczycielami z zagranicy, na które serdecznie zapraszamy. Polecamy również lekcje i praktiki u polskich nauczycieli. Informacje o nauczycielach i szkołach tanga można znaleźć na naszej stronie.

Informacje o kursach tanga oraz warsztatach organizowanych przez Akademię, pod patronatem Akademii lub tez przez naszych akademików znajdują się w dziale Kursy tangaWarsztaty.Co trzeba zrobić, aby wstąpić do Akademii Tanga Argentyńskiego? Jakie są przywileje i jakie obowiązki?

Po zapoznaniu się ze Statutem Stowarzyszenia należy wydrukować, wypełnić i podpisać deklarację członkowską i przesłać ją tradycyjną pocztą na adres Akademii lub wręczyć osobiście komuś z Zarządu np. na milondze na Chłodnej w Warszawie. Na najbliższym zebraniu Zarządu kandydatura zostanie poddana pod głosowanie. Deklarację członkowską można otrzymać pocztą elektroniczną lub pobrać z niniejszej strony.
Obowiązkiem członka jest regularne wpłacanie składek oraz społeczna praca na rzecz Stowarzyszenia.
Poza przywilejami wynikającymi ze Statutu dodatkowo można liczyć na zniżki na organizowane przez Stowarzyszenie imprezy - warsztaty, koncerty, milongi…

Attach:deklaracja.docDopiero od niedawna interesuję się tangiem, od niedawna się uczę. Czy mimo tego mogę przystąpić do Akademii?

Tak! Zapraszamy wszystkich, którzy pragną działać na rzecz tanga, mają ciekawy pomysł, albo po prostu trochę czasu i chęć, żeby pomóc. Działalność Akademii nie polega tylko na prowadzeniu milong, lekcji czy warsztatów, albo dawaniu pokazów tańca. Potrzebujemy pomocy przy bardzo konkretnych sprawach - takich jak np.:
- prowadzenie strony internetowej Akademii
- tłumaczenia (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański)
- projektowanie ulotek, plakatów, materiałów graficznych - drukowanie, powielanie, rozprowadzanie ulotek
- rozsyłanie informacji o imprezach tangowych do mediów, serwisów internetowych krajowych i zagranicznych
- wsparcie organizacyjne (przewóz osób i przedmiotów, prowadzenie zapisów na warsztaty, recepcja warsztatów, obsługa sprzętu grającego, dekorowanie sali)
- obsługa gości - nocowanie, oprowadzanie, asysta, tłumaczenia
- pozyskiwanie sponsorów