Wydarzenia, zapowiedzi i nowości


ATA czyli

Akademia Tanga Argentyńskiego jest stowarzyszeniem zajmującym się prezentowaniem i propagowaniem tradycji i kultury tego tańca. Zrzesza sympatyków tanga, integrując różne pokolenia i warstwy społeczne.
Aby przeczytać więcej o działalności Akademii kliknij tutaj!.
Aby zobaczyć Akademię na FaceBook’u kliknij tutaj!.

Milonga na Placu za Żelazną Bramą - Przerwa. Zapraszamy na Plac Konesera w środy.
Na plac zapraszamy w piątki od 20. Dodatkowo wakacyjne Milongi nad Wisłą (przy Centrum Nauki Kopernik) w czwartki od 20 i w niedziele od 16. Już już już …… za chwilkę, za niedługo :)
Jak co roku, przy ładnej pogodzie zapraszamy z reguły we wtorki na Plac za Żelazną Bramą (pomiędzy Pałacem Lubomirskich a pomnikiem Kościuszki) na milongę pod chmurką. Zaczynamy o 21.00, kończymy ok. 24.00.
Ponieważ milonga zależy od pogody, wszelkie aktualności - czy milonga będzie oraz ew. czy jest przesunięta na inny dzień - będą się ukazywały na Face Book’u w grupie Akademia Tanga Argentyńskiego (zapraszamy do dołączenia).’‘’


TANGOWE WIECZORY KONESERA - w środy od 19:00 do 23:00
Informujemy że działalność Milongi na Chłodnej jest czasowo zawieszona
Centrum Praskie KONESER wraz ze stowarzyszeniem Akademia Tanga Argentyńskiego zaprasza wszystkich roztańczonych - oraz także tych, którzy pragnąć tango poznać - w każdą środę na MILONGI na PLACU na warszawskiej Pradze!

Zapraszamy co tydzień już od 16 maja od godziny 19:00 do 23:00 Wieczory rozpoczynać będziemy krótką nauką podstaw, co nie przeszkodzi jednak tańczyć bardziej doświadczonym tancerzom.

Wstęp wolny!

Aby zobaczyć wydarzenie na FaceBook’u kliknij tutaj!.

Centrum Praskie Koneser Plac Konesera, 03–736 Praga, Warszawa, Poland

Plan na Sierpień:

7-VIII - Milonga w Koneserze odwołana ze względu na dużą wilgotność pogodynki…
14-VIII Robert W.
21-VIII
28-VIII* najstarsza milonga w Polsce w nowej lokalizacji * renomowani DJ-je grają klasyczne tanga argentyńskie * co tydzień muzyka innego DJ-a * miła i przytulna atmosfera * bar na miejscu (możliwość płacenia kartą) * sala klimatyzowana * centrum miasta * dogodny dojazd autobusami i tramwajami * dogodne możliwości parkowania (najlepiej od strony ul. Nowogrodzkiej) W trakcie milongi ok. 24.00, spośród biletów podpisanych i wrzuconych do pudełka, losowane jest prawo do bezpłatnego wstępu z osobą towarzyszącą w następny piątek. Wylosowana osoba może zatańczyć tango z wybranym partnerem.