Tango z Koneserem

Centrum Praskie KONESER wraz ze stowarzyszeniem Akademia Tanga Argentyńskiego zaprasza wszystkich roztańczonych - oraz także tych, którzy pragnąć tango poznać - w każdą środę na MILONGI na PLACU na warszawskiej Pradze!

Zapraszamy już 16 maja od godziny 19:00 do 23:00 Wieczory rozpoczynać będziemy krótką nauką podstaw, co nie przeszkodzi jednak tańczyć bardziej doświadczonym tancerzom.

Wstęp wolny!

Ząbkowska / Plac Konesera / Białostocka

Centrum Praskie Koneser to samo serce odradzającej się warszawskiej Pragi, jednej z najbardziej magnetycznych dzielnic w Warszawie. Koneser powstał na terenie XIX fabryki wódki przywracając do życia zabytkowe budynki i tworząc nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i zakupowej. 5 minut spacerem od stacji metra Warszawa Wileńska w Centrum Praskim Koneser znajdziemy jedno z ciekawszych zagłębi restauracyjnych i barowych z kultowymi lokalami i kuchnią z całego świata. Wyjątkowe muzea oraz wystawy, tętniące życiem targi, festiwale, kiermasze i inne wydarzenia kulturalne. Unikatowe sklepy i polskie marki, niedostępne w galeriach handlowych tworzone przez rodzimych projektantów. Wszystko to w otoczeniu starannie odrestaurowanych budynków z czerwonej cegły, przenoszących gości do czasów Warszawy z przełomu XIX i XX wieku. Koneser to miejsce pełne pozytywnej energii, inspiracji i pasji – zapraszamy!

www.koneser.eu

12 kwietnia ** Milonga na 2 salach

6 stycznia ** muzyka:

13 stycznia ** muzyka:

** muzyka: Andrzej Bernaś ** muzyka: Janek Woźniak ** muzyka: Jarek Żak ** muzyka: Justyna Jędrzejewska ** muzyka: Marcin Błażejewski ** muzyka: Mateusz Kwaterko ** muzyka: Olga Zawada ** muzyka: Paulina Policzkiewicz-Woźniak ** muzyka: Paweł Biel ** muzyka: Przemek Mielcarek ** muzyka: Radek Jaworski ** muzyka: Tomek Dymek

Milongę organizuje:
Stowarzyszenie Akademia Tanga Argentyńskiego
Tel. ( +48 ) 502 701 920

http://akademiatanga.art.pl
Mapa