Luiza i Marcelo Almiron “LOS ALMIS”

to polsko-argentyńskie małżeństwo, które ma za sobą ogromne doświadczenie – zarówno w tangu argentyńskim, jak też innych formach tańca oraz technikach pracy z ciałem i terapii ruchem.
Mają ponad 20 LAT DOŚWIADCZENIA w tangu oraz nauczaniu!!! To jedyna szkoła tanga w Polsce, w której na stałe uczy Argentyńczyk pochodzący z Buenos Aires (Marcelo) -profesjonalny tancerz, choreograf i nauczyciel, który ma za sobą olbrzymie i wszechstronne doświadczenie, które wchłonął od najlepszych nauczycieli i maestros. W życiu i pracy towarzyszy mu żona Luiza, która w Buenos Aires nie tylko uczyła się tego pięknego tańca ale także pracowała tam ucząc tanga innych w jednej z najpopularniejszych milong: w El Beso.
Proponują Wam tango argentyńskiego prosto z kolebki tanga z BUENOS AIRES - we wszystkich jego kolorach i odcieniach !!!

Marcelo tańczy tango od ponad 20 lat, Luiza od ponad 15-stu. Tańcem zajmują się od ok. 30 lat – Marcelo zaczął tańczyć mając ok. 15 lat, Luiza jeszcze w szkole podstawowej. To doświadczeni pedagodzy. Ich metodyka nauczania łączy ich różne doświadczenia i scala w jedną unikalną całość to, co w nich wyjątkowe:
- korzenie argentyńskie Marcela i jego doświadczenie tangowe zaczerpnięte od tych, którzy już nie żyją jak i współczesnych maestros: mistrzów canyengue, tango salon, milonguero, tango show, nuevo i milongi oraz doświadczenie w innych tańcach (salsa, taniec współczesny, jazz, break-dance oraz rock and roll)
- u Luizy – jej bogate doświadczenie taneczne (tango milonguero, tango salon, nuevo i milonga, taniec towarzyski, salsa, jazz, swing), pasję odkrywania tajemnicy ciała i psychiki (szkolenia i kursy pracy z ciałem i terapii tańcem i ruchem, psychologia) oraz ponad 20-letnie doświadczenie pedagogiczne zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.
Ich taniec to kwintesencja tanga, to pasja, namiętność, to rozmowa na różnych poziomach.

Jedni z nielicznych par w Europie, które tańczą wszystkie style tanga, znają i umieją pokazać ich różnice i subtelne szczegóły.

Nie są im obce stare techniki tanga, czy też współczesne style i metody ruchu. Świetnie odnajdują się zarówno w tango milonguero czy starym canyengue jak i w szeroko pojętym tango salon. Korzystają często z rozwiązań tango nuevo a także wzbogacają swój taniec o tango show. Uwielbiają tez tańczyć milongę. Prowadzą regularne kursy, warsztaty, specjalne seminaria oraz tańczą na wielu pokazach w Polsce i za granicą.

Lekcje tanga argentyńskiego odbywają się w centrum Warszawy.
Lekcje prywatne po umówieniu telefonicznym.
Grafik zajęć oraz szczegóły na www.tango-arte.com
Luiza: (+48) 501–372–170 Marcelo (+48) 506–200–132